Rekonstrukce koupelen

Rekonstrukce koupelen platí mezi nejčastější a zároveň nejsložitější úpravy v interiéru. Úpravy svépomocí mohou přinést nejistý výsledek, a proto vám rádi podáme pomocnou ruku a rekonstrukci provedeme za vás. Provádíme kompletní rekonstrukce zahrnující obkladačské práce, montáž koupelnového nábytku, instalace spotřebičů i sprchových koutů, výběr vybavení a v neposlední řadě i montáž podlahových topení.

Číst dál: Rekonstrukce koupelen

Kanalizace

Kanalizace je nezbytnou součástí každého domu. Musí být provedena velmi kvalitně, aby dokonale těsnila a plnila svojí funkci správně. Při projektování kanalizační sítě není vhodné se obracet na amatéry. Naše firma vám poskytne zkušené pracovníky s bohatými zkušenostmi v oboru, kteří vám zajistí realizaci kanalizace ve vašem domě, od kompletního projektování až po drobné kanalizační přípojky. Do kanalizace musí být napojeny všechny odpady v domě, od splaškových až po dešťové, aby se znečištěná voda nedostala do okolního prostředí.

Číst dál: Kanalizace

Solární systémy

Střechy rodinných domů jsou velkou plochou, která se může stát místem, které vám ušetří výdaje za domácnost. Instalace solárních systémů je moderním trendem ve všech vyspělých zemích, a pokud jimi ještě nedisponujete, je nejvyšší čas začít o této investici uvažovat. Zajistíme vám kompletní dodání i montáž solárního systému na střechu.

Číst dál: Solární systémy

Rekuperace

Větrání je důležité kvůli výměně vzduchu v interiéru, bohužel se jedná také o jeden z hlavních faktorů, které se podílí na vysokých výdajích za vytápění. Rekuperace je inteligentní řešení, prostřednictvím kterého můžete větrat a nezaznamenat prakticky žádné tepelné ztráty. Řešení pro rekuperace děláme pro všechny typy domácností, ale i nebytových prostorů. Návrh řešení i instalaci rekuperátorů provádí zkušení technici, kteří vám rádi poskytnou i plné poradenství.

Číst dál: Rekuperace

Voda

Potřebujete zkušeného a zároveň levného instalatéra? Naše firma vám poskytne kompletní instalatérské služby, které zavedou vodu do všech míst v domácnosti, kde bude potřeba. Zajistíme nové rozvody, opravy i přípojky pro vaše spotřebiče. Postaráme se vámi o instalace odpadů, baterií, dřezů, toaletních mís, van i ventilů. Voda v domě si vyžaduje profesionální řešení, které vám rádi poskytneme.

Číst dál: Voda

Topení

Středoevropské podnebí nám sice neumožňuje užívat si venku teplo po celý rok, ale nabízí se vám výhodná možnost zajištění tepla v domácnosti a to prostřednictvím efektivního vytápění. Výběr topení je velmi důležitý a to obzvláště tehdy, pokud stavíte svůj dům od píky a hledáte chytrý způsob, jak si zajistit teplo po celý rok a příliš za něj neutratit. Nové řešení topení je vhodné i tehdy, pokud je pro vás to současné nevýhodné co do účinnosti, tak i do úspory. Nabídneme vám nezávazné řešení pro realizaci topení, které vám zajistí vše, co lze od moderního vytápění očekávat.

Číst dál: Topení

Plyn

Stavba nového domu, nebo rekonstrukce stávajícího, to vše si vyžaduje i práci plynařů. Ať už plánujete plynový sporák, či kompletní vytápění plynem, bez profesionálních služeb plynařů se neobejdete. Dokážeme vám za příjemné ceny poskytnout kompletní služby, zahrnující vytvoření plynových rozvodů, opravy, ale i instalaci plynových spotřebičů. Tuto práci nelze vykonávat svépomocí, obraťte se proto na naší firmu, která vám vše zajistí.

Číst dál: Plyn